| MariaPGabriela a întrebat:

As vrea sa imi decolorez parul in asa fel incat sa fie blond mai deschis dar fara sa folosesc decolorant sau alte produse pentru decolorare...eu as vrea sa il decolorez natural.Ce sa folosesc? Parul meu natural este brunet foarte inchis(spre negru).
Dau fundita!:3

Răspuns Câştigător
| secessumaeternum a răspuns:

Henna blond

1 răspuns:
| Daniliuc_Eugenia_1960 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incercati produsul rusesc COLOR OFF, nu arde absolut deloc parul, DAR DECOLOREAZA NUMAI PARUL VOPSIT! detalii gasiti aici: https://www.facebook.com/Color...
sau la nr de tel : 0754921669