| ana_9938 a întrebat:

As vrea sa imi decolorez capetele.Ce ar trebui sa folosesc pentru decolorare....nu vreau sa arda parul. unde gasesc acel decolorant, as vrea sa stiu cam cat costa si cum trebuie sa il aplic pe par sa imi iasa blond foarte deschis

3 răspunsuri:
| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669

| anaYO105 a răspuns:

Exista in orice supermarket un butic cu decolorante si tu spui ce vrei si el iti da.

| MonsterIcee a răspuns:

Pai decolorant poti sa gasesti la farmacie sau perhidrol, toate decolorantele sunt pe baza de perhidrol si o poti intreba pe farmacista cum se aplica fiindca ea stie happy sper ca te-am ajutat