| AlexandraN21 a întrebat:

Buna! As vrea sa imi fac unghiile cu gel acasa si nu stiu ce kit sa imi aleg. Sunt incepatoare si as vrea sa incerc sa vad daca imi ies cat de cat. Ce kit imi recomandati?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plutonium de la Avon. 2 sticluțe ca să lucească copitele. Ca și rimel poți să-ți iei uranium SuperShok volum LightDark spui kit? Păi radium Super Active ăla te lasă mască fată o să lucești mai ceva ca stele în ziua plină pe cer)))))