| brokegirl a întrebat:

as vrea sa imi pun un pierc in buza thinking sunt fata , va rog sa imi spuneti cate ceva despre acest lucruhappy

doare tare? trebuie sa ai o anumita varsta?

Multumescwinking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns:

Buna, uite eu iti recomand sa nu-ti faci, daca mai incolo te plictisesti de el sau nu te avantajeaza, o sa arete naspa dupa ce il iei jos, nu trebuie sa ai o anumita varsta cel puutin asa stiu si eu si in buza doare cel mai tare happy

| RunyXPn a răspuns:

Daca doare nu stiu de varsta depinde unde te duci sa-r putea sa iti trebuiasca semnatura parintelui daca ai pana in 18 sau 16 nu stiu sigur dar mai sigur du-te acolo unde ti-l pune si intreabai pe aia

| andreiultra1998 a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda acest lucru, pe langa faptul ca doare.o sa te deranjeze iar daca o sa-l iei jos nu va arata prea frumos ...ramai asa cum esti!happy

| ionel98 a răspuns:

Mai bine sa nu-ti pui, caci esti fata si trebuie sa fii frumoasa.