| LoveIsTheAnswer a întrebat:

happy Buna as vrea sa imi schimb culoarea parului sa nu mai fiu bruneta, m-am plictisit de aceasta culoare, as vrea sa ma fac un blond inchis sau un saten inchis cu suvite blonde dar nu stiu daca mi-ar sta bine deoarece nu am pielea foarte deschisa la culoare, ce mi-ati recomanda.Multumesc mult. kisskiss

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O sugestie, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Marynna a răspuns:

Si eu m-am saturat de culoarea mea de par!laughing

Pai,daca zici ca ai pielea mai inchisa la culoare,poti sa ii faci un castaniu deschis, sau poti sa te faci roscata, eu vreau sa-mi fac suvite rosii la varawinking

| LoveIsTheAnswer explică:

Parul meu natural e deja castaniu.:p

| adriana996 a răspuns:

Eu sunt satena si as fi vrut sa fiu bruneta.Deci.nu te vopsi blonda!
1. nu o sa tina culoarea la parul tau pentru ca esti bruneta si nu va rezista foarte mult
2. vrei sa-ti zic niste bancuri cu blonde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca saten inchis ti-ar sta bine sau daca chiar nu-ti sta bine pentru culoarea pielii tale incearca alta nuanta de saten deschis nu cred ca ar arata rauwinking