| LoveIsTheAnswer a întrebat:

happy Buna as vrea sa imi schimb culoarea parului, m-am saturat sa ma vopsesc bruneta, m-am plictisit de aceasta culoare, as vrea sa ma fac un blond inchis sau un saten cu suvite blonde dar nu stiu daca mi-ar sta bine deoarece nu am pielea foarte deschisa la culoare, ce mi-ati recomanda.Multumesc mult.
(PS:Culoarea mea de par naturala e castanie si am ochii verzi) kiss

Răspuns Câştigător
| Jrroxy a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine cu un saten mai deschis si cu suvite blonde nu stiu asta e sfatul meu

1 răspuns:
| GumitzaXD a răspuns:

Pai.daca iti schimbi culoare parului ar trebui si numele.SatenhaCuOchiVerzi laughing aapai caut hair salon onlline.si pui poza cu uh si pui diferite.cuafuriwinkingin rest nu am vreo poza cu uh.deci nu stiu.papa.succes