| micky a întrebat:

As vrea sa imi schimb si eu putin look-ul. Ce coafura imi recomandati tinand cont de faptul ca am forma fetei dreptunghiulara?

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

Te referi ca e colturoasa sau e ovala? daca e ovala ti se potrivesc absolu toate tunsoruile
daca e colturoasa ar merge ceva filat in dreptul barbiei. care sa mai rotunjeasca. oricum cele mai bune sfaturi ti le da tipa de acolo ca ea te vede. depinde si de par.big grin

5 răspunsuri:
| AdaIoana18 a răspuns:

Http://girls.eurosibiu.ro/......2010-2.jpg incearca aceasta coafura. Pupici:-*

| tim a răspuns:

Incearca una din frezele lui Michael Jackson, poate te prinde vreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna alegere este tunsoarea stil bob