| danceisme a întrebat:

Vreau ca in semestrul al 2-lea sa ma schimb.As vrea sa-mi schimb look-ul(imbracamintea si coafura), personalitatea si fizicul(sa cresc putin in inaltime si sa ma ingras 2 kg).Ce sfaturi imi puteti da? Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

In primul rand nu poti sa cresti in inaltime si sa te ingrasi de pe o zi pe alta.sa pui 2 kg pe tine ar dura in jur de o luna doua.iar 2 cm in plus sunt destul de greu de obtinut.dar poti schimba ceva fizic:te poti vopsi,tunde poti merge la un hairstylist si sa ii ceri sfaturile. poti da o fuga pe la malluri si sa iti cumperi haine noi, cu mai mult personalitate, haine in tendinte. poti incepe sa te machiezi discret sau daca o faceai si inainte sa schimbi ceva din stilul machiajului. daca ai parul cret/ondulat il poti indrepta si invers. odata venite aceste schimbare fizice, te vei simti altfel, mai bine si automat acest lucru se va reflecta si in felul tau de a fi si in personalitatea ta.

3 răspunsuri:
| Cristian0eTc a răspuns:

Treaba cu îngrașutu depinde de tine
În rest e ok ca tu dorești sa te mai schimbi și chiar daca vei face greseala cu coafura nu uita e vacanta si nimeni nu te va vedea Totul se repara big grinbig grinbig grin(glumesc)
va fi ok Treaba cu înăltimea nu cred ca vei creste prea mult însă ai grija încă odata cu îngrasatu big grinbig grinbig grin
Funda?

| Madrill a răspuns:

Ceea ce vrei tu, nu cred ca o sa realizezi intr-un timp asa de scurt. Mai bine fa treaba asta in vacanta de vara. Ai putea sa incepi de pe acum practicand putin bodybuilding. Rezultatele vizibile la bodybuilding se observa dupa 6 saptamani. Treaba cu coafura tine de look, deci ai timp sa mai consulti alte pareri. Pentru inaltime handball-ul e cel mai bun sport. Toti colegii mei s-au inaltat numai eu la atletism am reusit doar cativa cm. Multa bafta.

| AlyAlx07 a răspuns:

Prietene si eu acum am luat vacanta si m-am tuns si vreau sa dau jos 2-3kilograme.Si cu lookul fal cum te simti tu bine, sa-ti placa tie.