| Cristina_2666 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti si mie un sampon hidratant pentru vara.Am parul vopsit si vara mi se decoloreaza de la soare si nu mai arata deloc natural.Ms

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de un șampon pentru protecția culorii, un balsam pe bază de grâu care ajută la hidratare dar și o mască cu vitamine.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| MissVamp a răspuns:

Incearca samponul de urzici, sau cele de la catena! sunt super bune! numai bafta!
P.S:o zi buna

| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Incearca noul balsam fortifiant de la garnier fructis.mama il foloseste si parul ei arata de parca nu ar fi vopsit costa vreo 10 11 lei. sper ca ti-am putut fii de ajutor love struck funda?