Întrebare recomandată | Elena1234456 a întrebat:

Ce sampon pentru parul vopsit imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Elseve[rosu]

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu folosesc de la elseve si e foarte bun...am mai avut si garnier si gliss dar tot elseve e mai bun.

| Etelca a răspuns:

Buna! Eu zic sa folosesti Dove.

| Farmec a răspuns:

Recomandam samponul Pro color din gama farmec tratament expert! Agenții de spumare din șampoanele obișnuite sunt principala cauză a decolorării părului vopsit. Formula delicată a șamponului Pro Color, cu spumare redusă, previne decolorarea părului, păstrând firul hidratat și plin de vitalitate.Previnde decoloarea părului vopsit în timpul spălării și hidratează intensiv firul de păr. http://farmec.ro/produse/par/sampon-pro-color-236.html

| Etelca a răspuns (pentru Farmec):

Ce reclama mai facilaughing))

| Farmec a răspuns (pentru Etelca):

@Ingerash96 Pentru ca este contul nostru oficial ne-am permis sa facem o recomandare doarhappy

| HaKeRo a răspuns:

Heden&Shoulders cred ca asa se scrie

| malina02 a răspuns:

Iti recomand garnier fructis

| malina02 a răspuns:

Garnier fructis

| DyluDmx a răspuns:

Syoss e bun pentru parul vopsitwinking