| Ramo_9946 a întrebat:

BunahappyAs vrea sa ma imbrac cat mai fashion, dar nu prea extravagant.Nici elegant. Ceva comod,blugi simpli, o camsathinking pulovere, tricouri care nu sunt mulate
Am putina burta si nu vreau sa se vada chiar asa tare asta.
Ce imi recomandati? cum sa ma imbrac sa imi stea bine?

3 răspunsuri:
| Grove1234567890 a răspuns:

Paii... Poarta bluze cu dungi verticale - asta te va face sa arati mai slaba-bluze, pantaloni, fuste de culoare neagra, pantaloni in dungi verticale.NICIODATA sa nu porti haine cu dungi orizontale caci te vor face sa arati mult mai plinuta. Eventual poti lua pe sub bluze un corset sau chestiile alea pe care le poarta gravidele. Sper ca ti-am fost de folos! :*

| ktycatrinel a răspuns:

Toamna asta se poarta foarte mult puloverele largi, care cred ca si te pot avantaja, o pereche de blugi cu un pulover larg, poate si cazut un pic pe umeri, cu niste bratari mari pe mana fac sa fie o tinuta fashion...incearca...succes