| LVM3 a întrebat:

Bună, aș vrea să mă înscriu la o școală postliceală pe specializarea estetica și igiena corpului omenesc ca și stilist(coafor stilist).
Întrebarea mea este dacă la această specializare se înscriu și băieți nu doar fete?

Răspuns Câştigător
| alesandrualesandrualesandru a răspuns:

Da. Doar ca predomina fetele happy
Prietena mea cea mai buna a facut exact acest profil. erau 2 baieti in toata clasa, care ulterior s-au mutat la alt profil

4 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Desigur. Exista si baieti stilisti. Succes!

| Vântulalb a răspuns (pentru Vântulalb):

Apropo, stilisti pentru femei.

| LVM3 explică (pentru Vântulalb):

Nu știu exact dacă pentru femei sau pentru băieți din câte am văzut este mai mult pentru femei dar pe mine nu m-ar deranja

| Vântulalb a răspuns (pentru LVM3):

Eu credeam ca asta vrei. Da, se poate pentru ambele sexe.