| Alyna_8280 a întrebat:

As vrea sa ma tund, dar nu stiu cum aveti idei? mentionez ca vreau tunsoare pentru par lung.Multumesc pentru idei:*

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca ai parul drept tunde-te in scari big grin Ti-ar sta foarte binebig grin
Sau fileazal big grin

| madaa a răspuns:

Sa nu te vopsesti daca ai par natural este cea mai proasta idee eu zic sa te tunti cu un breton drept si parul tot drept nu in scariwinking

| baru a răspuns:

Daca ai par lung Suvite multe impletite cu margele de mai multe culori foarte finute Succes Pa

| Black_Cherry a răspuns:

Depinde cum iti sta bine. poti incerca sa te tunzi ca miley cyrus.

| Winniee a răspuns:

Cu breton intr-o parte si gerute sau taiat simplu/varfuri.

GErute normal.

Gen LAdy gaga.

Breton si par intr-o parte.

In scari

VEzi mai multe pe: http://www.lyla.ro/......rticol.php

| Zmeura a răspuns:

Pentru inceput icerca sa te tunzi filat lung asa m-am tuns is eu prima oare si tu hotarasti cat de lung sa fie

| Zmeura a răspuns:

Dunde-te filat mai lung;* Succes fundita crying

| SuperGirl8 a răspuns:

Mai bine intra pe www.taaz.com faci ce zice acolo. iar daca ai o poza clara [ in care sa ti se vada fata si sa fie aproape] iti poti pune orice frizura si asa vei vedea cum iti sta.La mine a functionat.sUcces':*

| alexaalexandra a răspuns:

Parul lung e cel mai frumos
nu te tunde o sa regreti
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai parul ondulat te poti tunde in scari si cu breton daca crezi ca iti place cum ti-ar sta
Sau daca ai parul ondulat poti sa te tunzi doar in scari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://dulc1kutz4.sunphoto.ro/Miley_Cyrus tunde-te ca in poza a 2a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hhhhhhhhhhhhhhhhh