| AntiACTA a întrebat:

:* As vrea o schimare de look. As vrea sa ma tund. Dar chiar nu stiu cum. Nu vreau ceva banal. As vrea ceva ce nu toata lumea are dar in acelasi timp sa fie si o tunsoare frumoasa. Nu gen emo, ras in cap sau mai stiu eu ce! Ceva idei? Fundita! happy

4 răspunsuri:
| AntiACTA explică:

Uitasem sa precizez ca am parul destul de lung si asa vreau sa ramana. Adica nu as vrea sa tund foarte mult din el. Doar cat sa-i dau o forma! happy

| DulcicaTa a răspuns:

Ar fi tare sa ai parul de 1 cm tuns la spate priuta si sa te dai cu gel in cap si sa-ti faci tepi happy e cool
sau sa te duci la un stylist sa iti spuna cere mai tredy tunsori... cere parerea unui specialis exista multi onlinewinking

| DulcicaTa a răspuns:

Poi exista multi barbati in lume cu parul mai lung...Majoritatea (din ce am vazut eu) sunt vedetele pentru ca le da un aer de maturitate dar intr-un fel si sexy sau relaxare...Multi dintre ei aleg frizurile acestea. ai mai multe sfaturi si poze aici: http://www.lyla.ro/barbati/showArticol.php?articol=Tunsori-par-lung-barbat
Sper ca te-am ajutat