| crazyduck a întrebat:

As vrea sa ma tund dar nu stiu cum, sunt cam baietoasa dar nu vreau sa ma tund scurt vreau ceva tunsoare cu breton

5 răspunsuri:
| crazyduck explică:

Alte tunsori mai... bune!

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru crazyduck):

Bobu` ti`l faci cat vrei tu de lung big grin Nu trebuie neaparat la fel de scurt ca in poza...aia era o idee...si ultima e pusa la vrajeala

laughing Da e fainaa rolling on the floor

| crazyduck explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Tunde-te tu ca in ultima poza si coloreazati parul roz dar ce sfaturi bune dai cred ca nu mai ai par in cap imprumuta de la pisica din poza laughingrolling on the floor