| Emily04 a întrebat:

Daca am fata rotunda mi se potrivesc tunsorile cu breton pe o parte? As vrea sa ma tund pana mai jos de umeri si nu stiu cum... as vrea in scari si cu breton pe o parte dar nu stiu daca mi-ar sta bine. M-ati putea ajuta si cu niste sfaturi pentru cum sa ma tund avand in vedere ca am fata rotunda.Multumesc anticipat! FUNDA la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| andra97puf a răspuns:

Dupa parerea mea ti s-ar potrivi super...si eu am fata rotunda si in scari cat despre breton ti-ar sta foarte bine!

| Emily04 explică (pentru andra97puf):

Multumesc mult! Exact asta mi-a spus si coafeza.Si imi place la nebunie cum imi sta happy

2 răspunsuri:
| cosmywooz a răspuns:

Daca ai fata rotunda ti se potriveste parul lung in scari...si cat mai in fata