| Ddyyaa94 a întrebat:

As vrea sa-mi comand de la Avon ceva bun pentru cosuri, care le vindeca. Ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Multor fete le-am recomandat zineryt se gaseste la farmaci si costa in jur d e30 lei este foarte bun

| Andreea_5313 a răspuns:

Exfoliantul pentru cosuri e super!

| hiphopbeatz a răspuns:

Nimic. pe mien nu m-au ajutat.

dar in schimb iti recomand o reteta de masca:3 pastile de aspirina, 1 lingurita de miere. pe o farfurioara, ceva, pui cele 3 pastiel de aspirina, iei o lingurita de apa si pui deaspura, ca sa se dizolve cum ar veni. apoi przezi cu degetul, si apoi pui lingutita de miere pe deasupra.amesteci cu degetul apoi iti dai pe fata cu ea, ca si cu un scrub. astepti un 15 minute apoi te speli cu apa calduta.

aspirina sau acidul acetilsalicilic este buna pentru gras deoarece acidul salicilic este anti sebum. ai sa vezi ca majoritatea produselor anti cosuri au acid saliclic.

pace!

| AnnaMariaaa a răspuns:

De la Clearskin-Tratament pentru pere si eu tot aia folosesc si le usuca si in 2-3 zile trec.

| Dydy2306 a răspuns:

Mi-am luat si eu.nu prea sunt bunestraight face

Mai bine. ia-ti ceva de la farmaciehappy[sfatul meu.]