| Emeraude a întrebat:

Ce parere aveti de perlele bronzante Avon? (cele care le-ati folosit)...au particule stralucitoare sau sunt mate? Nu am folosit niciodata si as vrea sa le comand. Mi le recomandati?

10 răspunsuri:
| Emeraude explică:

@andy, cu ce motiv ne cataloghezi drept "colectie de stupizi"? Adu argumente solide si-ti dam dreptate!
Nu esti obligat/a sa imparti aceleasi pareri ca si noi, e dreptul tau sa difrentiezi ceea ce-ti place de ceea ce nu-ti place, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne jignesti, doar pentru simplul fapt ca nu avem aceleasi opinii ca si tine!

| JustMeFlory a răspuns:

Eu am dar le folosesc pentru fata(pentru pometi) si chiar imi plac! Ti le recomand daca vrei un strop de culoare ca sa zic asa.Pentru corp ti-as recomanda un ulei(este de fapt ca o crema)este din gama skin so soft editia aurie si aplicata pe piele iti face pielea mai stralucitoarehappy Au particule stralucitoarehappy

| criss84 a răspuns:

Mi le-am cumparat si eu insa mi se par prea puternic colorante... o sa le folosesc pe post de blush happy pe toata fata ar arata mult prea pictata!

| LCD a răspuns:

Eu folosesc perle autobronzante
si sunt foarte faine, arata super pe ten happy
mie imi pune in evidenta ochii si dintii :d

| dynasmile21 a răspuns:

Le-am folosit un timp, dar nu prea sunt multumita in general de Avon. Au unele produse, care sunt bunicele sau chiar bune, dar perlele nu se incadreaza in acea categorie. Daca vrei un pic de culoare in obraji foloseste un blush. happy
PS: da au particule stralucitoare.

| andy_3925 a răspuns:

Mie nu prea mi se pare sanatos.adica ai putea sa te duci la un salon la cateva sedinte e solar si obtii un bronz natural si frumos.Si iti iei o crema de calitate care sa faca pielea stralucitoare si moale.cred ca e mai bine decat sa dai banii pe procarii.produsele de la avon mi se par niste gogosi.

| andy_3925 a răspuns:

Colectie de stupizioh go on asta e! mi-am spus parerea

| andy_3925 a răspuns:

Prin ''colectie de stupizi'' m-am referit ca am atatia de stupid incat as putea sa fac colectielaughingdaca tu te simti asa si interpretezi gresit nu e vina mea.eu mi-am spus pur si simplu parerea.am dreptul sa cred ce vreau si nu cred ca ar fi trebuit sa primesc stupid

| alinna_1696 a răspuns:

Si mie imi plac.deci ti-le recomand happy

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre perlele iluminatoare de la Avon, pe care mi le-am cumparat

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/