| larissuka a întrebat:

HEII... ce stiti de produsele pentru cosuri de la avon?! da rezultate, ati folosit? as vrea sa-mi comand acum din campania14., ce ziceti sunt bune?

Răspuns Câştigător
| danadana28 a răspuns:

Cele mai naspa produse. Eu am scapat de o acnee teribila cu produse romanesti, de la Farmec. Am folosit gama cu ceai verde si aloe vera, iar in doua luni am scapat de cosuri. Si acum folosesc produsele si am tenul neted, catifelat, luminos, fara acnee, ma pot lauda ca nu am nevoie de fond de ten sau alte de astea pentru ca nu am imperfectiuni. Sunt si foarte ieftine produsele.

6 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Daca problema ta nu e chiar asa grava, daca sunt doar cateva cosulte pe ici colo eu iti recomand gelul din gama clearskin blemish clearing 3 in 1 cleanser, scrub &mask. Este destul de bun, usuca cosurile si poate fi folosit si ca masca.Nu ar strica daca ti-ai lua si o lotiune tonica.
Insa daca problema e grava, mergi la dermatolog!

| ynna93 a răspuns:

Dap ti le recomand. Foloseste-le cu incredere.

| Dollicious a răspuns:

Eu personal nu le-am incercat, insa toate prietenele care le-au incercat au spus ca in loc sa le dispara cosurile, le-au aparut mai multe happy

| wforweirdo a răspuns:

Mie nu mi-au fost de niciun folos.

| Veromon a răspuns:

Fugi cu avon-u tau, mergi la un dermatolog sau macar la o farmacie sa iti recomande ceva pentru tine... auzi, avon happy

| AnonimDool a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la o farmacie... k de la avon nu sunt bune mia`m luat eu si mia`u aparut mai multe.oh go on...