| chestiebah a întrebat:

as vrea sa-mi comand un hanorac, sunt fata, si nu ma descurc cu marimile...marimea xxl ar fi potrivita pentru mine? am aproape de o suta la sani, am 1 m 60 inaltime, 50 kg... sau e prea mare? va rog sa ma ajutati, dau funda :*

Răspuns Câştigător
| ana67193 a răspuns:

Este foarte bun, si eu sunt la fel si am un hanorac xxl si imi vine foarte bine, funda? big grin

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sigur ai 100 la sani? In mod normal as zice un M dar daca ai pieptul asa mare incearca un L.

| buzeduulci a răspuns:

WE FATA daca esti tatoasa ia-ti un L. nu mai mult

| Gabrielagabitzaaa a răspuns:

XXL la 50 kg? Never ti.ar trebui un s, m dar daca ai pieptul mai mare cum ai specificat, clar L, https://www.google.ro/......ps?/search Funda?:D