| superdozadevise a întrebat:

As vrea sa-mi fac si eu suvite cu violet de gentiana, cum credeti ca va arata combinatia roscat cu suvite mov?

Răspuns Câştigător
| Gentleman_2265 a răspuns:

Asta depinde in mare masura de tinuta pe care o adoptezi, de personalitatea ta... Dar, in general, da bine, are o nota de mister si eleganta.Cred ca esti o visatoare, nu? Si, daca fundita ta vrea sa vina la mine, las-o, ok? Succes!

5 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Depinde daca e un mov de genu http://i33.tinypic.com/i23gpj.jpg atunci o sa ti stea bine dar daca e un mov de genu http://www.google.ro/......tp?/imgres mai bine uita de aceasta idee

| LoL a răspuns:

Scz am citit culoarea mov dar nu cont daca e violet aprins nu o sa ti stea bine dar daca e mai inchis atunci eu zic ca o sa ti stea bine
pa

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna!
Pai sincer suvitele mov se potrivesc cu parul blond.
Pe parul roscat mai bine ar arata niste suvite negre.
Nu stiu daca conteaza parerea mea la fel de mult cum conteaza a ta, deci alege cum vreiwinking
Sper ca am ajutat:*

| Biib28 a răspuns:

Păii. Ar arăta destul de fain! Ţi-ar accentua şi părul, acele şuviţe. Mi-se pare o idee super. happy

| CrinaS a răspuns:

Hmm ar arata mai bine brunet cu suvite violet sau pe parul roscat suvite brunete happy Fundita?happy