| Dii23 a întrebat:

as vrea sa-mi fac si eu suvite happy, dar nu stiu exact de ce culoare.thinking Am parul saten, ochii caprui si am pielea de culoare mai creola.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru metalic sau torcoaz/mov http://www.imagineamea.info/tendinte-actuale-nuante-par-culori-coafuri/ dai pana in josul paginii.

9 răspunsuri:
| pinkpinkbutterfly a răspuns:

Eu te-as sfatui sa ti le faci un castaniu mai deschis, adica sa fie un pic mai deschise decat culoarea ta naturala, o sa se vada super cand o sa iti intinzi parul cu placa, dar sa te duci la un salon, sub nicio forma sa nu ti le faci tu acasa, nu iti vor iesi atat de bine ca la un salon, acolo le vor face sa se cunoasca ca si cum asa ar fi parul tau. Sper sa te hotarasti la o nuanta care sa iti placa tie cat mai mult si sa iti stea si foarte frumos.

| Ooopss a răspuns:

Incearca albastre sau verde.dau foarte bine pe parul saten

| Dii23 explică (pentru Ooopss):

Aha, multumesc :*.

| Bledea a răspuns:

Si eu sunt satena si mi-am facut sufite turcoaz arata super dar inainte am avut si suvite mov spre roz si alea arata mortal...dar am uitat sa mentionez ceva. daca vrei sa iti faci suvite colorate nu prea are rost fiindca se decoloreaza dupa maxim 4 saptamani si raman blondewinking Funda?

| LonelyGirl007 a răspuns:

Rosii big grin

| xTheCristalls a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti face cateva suvite roz sau verde (Gen Avril Lavinge)
Si eu vreau sa imi fac...dar iti recomand sa le faci cu Nuantator si la coafor...Deoarece daca le faci cu Vopsea permanenta. daca vrei sa scapi de ele nu mai poti straight face. Fundita