| Andreea_1443 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi, as vrea sa ma vopsesc blinda(un blond din acela mai deschis, spre alb), dar nu stiu daca mi-ar sta bine.Nu m-am mai vopsit pana acum.am avut niste suvite blonde si mie imi placea cum imi statea.Nu stiu daca m-ar prinde deoarece sunt mai creola, am tenul putin inchis(nu foarte rau), am ochii caprui, si parul de culoare saten inchis. Mi-ar sta bine blonda? sau ce culoare? mersi

2 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Pentru schimbarea aceasta radicala trebuie sa incerci cu niste suvite mai putin groase pentru va vedea daca intr-adevar iti sta bine cu aceasta culoare.Iti dai seama ca astea se fac treptat nu deodata asa...
Insa bond spre alb, cred ca te-ar arata batraniva.Acum nu stiu...
Incearca cum ti-am zis si vezi daca iti place.

| Andreea_1443 explică:

Scz, vroiam sa zic "as vrea sa ma vopsesc blonda"