| DKaterina a întrebat:

As vrea sa-mi fac un tatuaj, pe brat, apoximativ 10x20 cm, cam cat m-ar costa? Cred ca nu e foarte complicat modelul. https://ro.pinterest.com/pin/668432769667383817/

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Hey! E super dragut tatuajul. Pretul depinde si de orase. In unele is mai ieftine in altele mai scumpe. De obicei iti calculeaza pe centrimetru patrat. E cam 3.5- 4 lei cm. 10x20x 3,5=70 ( Trebuie sa iei lungimea, latimea si inaltimea)

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Intreaba la salonul de tatuaje

| DOOOPX a răspuns:

: Se incadreaza marimea tatuajului intr-un dreptunghi si se inmulteste INALTIMEA LATIMEA (in cm) si cu 3, 5 lei cmp (black and grey) si aveti pretul.

exemplu : 10cm x 10cm x 3, 5 lei cmp =350 de lei