| Bernoullie a întrebat:

As vrea sa-mi iau un baton corector Color Trend. Sunt bune, acopera bine? Care nuanta dintre cele doua acopera cel mai bine?

11 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Sa nu-ti iei, ca nu merita, din pacate.

| overdose90 a răspuns:

Si eu mi-am cumparat de vreo 2 saptamani, nuanta cea mai deschisa. Nu imi prea place, nu acopera mai deloc, plus ca e cam moale.Inainte aveam unul de la oriflame si parca era mai bun. Mai bine mai pui niste bani si iei ceva care sa faca baniiwinking.

| bfvhjcv a răspuns:

Deci, nu iti recomand produsele pentru par si fata de la avon.sunt de o calitate :-s "proasta". si batonul corector color trend, nu este bun. mi-a spus o prietena ca si-a luat baton corector de la avon, dar nu de la color trend, alt corector, si acopera ~90 % din pete si cosuri.

| cristinna23 a răspuns:

Yummee are dreptate nu e bun

| DeutzZa96 a răspuns:

Eu mi-am cumparat. ia-ti a dowa noanta medie asa mai inchisa daca inainte sa il folosesti aplici o crema hidratanta este foarte bun

| darii a răspuns:

Eu l-am avut si nu e bun. Mai bine investesti in ceva mai scump dar mai bun. Eu iti recomand fondurile de ten, batoanele corectoare si pudrele de la Yves Rocher - scumpe dar bune.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Nu sunt grozave. Au doar doua nuante si cand acoperi nu se vede, dar dupa ce estompezi se vad cosurile, cearcanele. Si face tenul greoi.

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

@Yummee nu acopera foarte bine pentru ca nu ti-ai gasit nuanta potrivita tie. Intr-adevar difera foarte mult nuanta prezentata in revista si cea in realitate. Eu iti recomand sa iti iei un baton corector undeva unde sa-l poti aplica pe mana pentru a-ti gasi nuanta potrivita sau gasesti magazine cu produse Avon. Eu de acolo l-am luat impreuna cu fond de ten si sunt foarte bune.

Sper ca te-am ajutat. Pupici:*

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

@overdose90 am avut si eu de la Oriflame si da, sincer e mult mai bun.:*

| Merisorr a răspuns:

Eu l-am avut si nu acopera foarte bine, se vede ca e o nuanta diferita fata de nuanta fetzei straight face

| BiancaBia2000 a răspuns:

Eu sunt multumita de el.Mi-am luat nuanta mai deschisa.Acopera si nu se observa.