| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti un magazin din Bucuresti unde as putea gasi bascheti de genul acesta http://www.okazii.ro/......a59115656. Funda!:*

7 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

De ce nu ti-i comanzi de pe site?raised eyebrows

| FloryAlina a răspuns (pentru kitty00):

Pentru ca nu fiecare incaltaminte e la fel si poate sa-mi fie mare sau mica, mai sigur o cumpar din magazin.

| kitty00 a răspuns (pentru FloryAlina):

Ai putea sa te duci la un mall, cu siguranta gasestiwinking.

| FloryAlina a răspuns (pentru kitty00):

Mda...nu chiarlaughing. Merci oricum.

| FloryAlina a răspuns (pentru kitty00):

Mda...nu prealaughing. Merci oricum.

| kitty00 a răspuns (pentru FloryAlina):

oh go on Nu sunt din Bucuresti. Daca eram iti dadeam informatii *inutile(asa sunt eu)* oh go on Cu placererolling on the floor))

| MagazinulMei a răspuns:

Modele asemanatoare gasiti pe www.meimei.ro