| dextter a întrebat:

Salutare TPU,as vrea niste siteuri de unde as putea lua niste adidasi inalti puma negrii sau albastrii,ceva gen first round, marimea 39 40 pana in 300lei,dau fundita, va rog raspundeti rapid multumesc.

1 răspuns:
| adyy95 a răspuns:

Uita-te pe siteul asta stylemag.ro de aici mi-am luat si eu niste skateri la pret foarte bun, au multe produse imposibil sa nu gasesti ceva pe plac, partea proasta e ca sunt adusi din Anglia si dureaza 2 saptamani livrarea