| Clamidia a întrebat:

Buna, as vrea sa pun și eu unghii cu gel. Problema este cu nu știu de unde sa cumpăr toate produsele necesare. Știu in mare parte ce am nevoie dar nu știu de unde sa le cumpăr și care sunt bune și calitative.

Funda

2 răspunsuri:
| QuoVadisss a răspuns:

Buna, atunci cand vrei sa te apuci de unghii trebuie sa stii ca ai de investit mult in produse mai ales daca vrei sa fie calitative.
Gelurile de unghii si primerele, ti le recomand pe cele de la Senso PRO, OPI sau CUPIO.
Lampa UV cea mai buna din punctul meu de vedere este cea de la Luxorise.
Nu ma ocup de asa ceva dar imi pun de mult timp unghii cu gel si am experimentat tot felul de geluri, astea mi se par mie de cea mai buna calitate si care-mi-au rezistat cel mai bine.
Mult succes in noua activitate!

| Korma_Cristina_1984 a răspuns:

Buna! Cele de la Cupio sunt cele mai bune. Nu iti recomand acel kit cu toate chestiile pentru unghii pentru ca e o mare pierdere. Nu sunt de calitate acele produse, vorbesc de acele kit uri de unghii care costa 3 milioane. Pe site ul Cupio gasesti orice vrei. Bafta!