| popionut1967 a întrebat:

Salutari, vreau sa cumpar un telefon pentru copilul meu si as vrea sa stiu daca a mai cumparat cineva de la Mobi Store?, nu am mai auzit de ei si nu stiu daca sunt calitative produsele lor. Multumesc

5 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Mai bine cumpara de la PC Garage, Emag, Altex, Flanco. Nu am auzit de astfel de site niciodata.

| BroascaCuElice a răspuns:

Nici eu n-am auzit de ei dar cautand pe google am vazut ca Emag vinde produse de la ei

| vladbarle87 a răspuns:

Salut, nu-ti recomand sa cumperi, in primul rand ca se livreaza foarte greu iar in al doilea rand o sa ai probleme daca doresti sa trimiti produsul in garantie. Nu sunt deloc de incredere!

| BartaBianca a răspuns:

Salut, eu am avut ghinionul sa cumpar de la ei un telefon care pe langa ca avea o zgarietura pe el mi-a aparut dupa un timp cateva programe in chineza pe care nu pot sa le dezinstalez nici cum. Au produse chinezesti de proasta calitate. Nu-ti recomand sa cumperi.

| raduvladimir a răspuns:

Salut. Nu iti recomand. Nu sunt de incredere pentru ca nu-ti repara nici un produs in garantie, gasesc tot felul de motive sa scape curati.