| monca a întrebat:

Salut as vrea un raspuns detaliat cine imi rs dau funda poate sa mi spuna mai detaliat de ce produse am nevoie pentru ca sa fac si eu unghii cu gel ( va rog toate produsele necesare)

Răspuns Câştigător
| pisikutzza22 a răspuns:

Da gel albastru de fapt se gasesc geluri aproape toate culorile cu care sa faci french-ul.eu deasupra pun gel cu sclipici (care se poate cumpara sau il faci tu din gel2+sclipici)

7 răspunsuri:
| pisikutzza22 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de aici http://joliefemme.ro/....../index.php si cuprinde:gelurile de baza,gel alb pentru french,cutie tipsuri,lampa uv,pensule,pile,cutter unghii, lipici, remover, cleaner, benzi

| monca explică (pentru pisikutzza22):

Mersi dar e un minus la mine eu nu sunt din Rominiea

| monca explică (pentru pisikutzza22):

Dar pentru ca sa faci pe marginiea unghiei de exemplu culoarea albastra si sa fie si cu niste sclipici este asa un gel albastru sau ce e_?

| monca explică (pentru pisikutzza22):

Dar o sa imi trebueasca si geluri colorate/

| pisikutzza22 a răspuns (pentru monca):

Daca vrei da.ei iti dau pentru french-ul clasic restul le cumperi separat(eu mi-am luat vreo 10 culori) varianta economica este oja dar nu iese la fel de intens si frumos

| monca explică (pentru pisikutzza22):

Mersi mult!

| pisikutzza22 a răspuns (pentru monca):

Da gel albastru de fapt se gasesc geluri aproape toate culorile cu care sa faci french-ul.eu deasupra pun gel cu sclipici (care se poate cumpara sau il faci tu din gel2+sclipici)

| pisikutzza22 a răspuns:

Funda?happy