| Skrilly a întrebat:

Buna happy
As vrea sa slabesc - nu sunt grasa, doar ca nu imi place corpul meu- in jur de 5-6-7 kg, intr-un timp destul de scurt (nu e prea posibil stiu). Stiti cumva, sau puteti sa imi recomandati o dieta (nu foarte drastica am nevoie de energie cu scoala) si ce exercitii sa fac si cate sa fac, cine ma poate ajuta? Daca se pricepe cineva vreau si emailul happy.
va rog raspundeti:3

4 răspunsuri:
| Roxaname a răspuns:

Buna eu iti recomand sa nu mai mananci seara si sa bei lichide ca iti vor taia pofta de mancare asa s-a intamplat la mine la tine nu stiu daca va fi asa daca a functionat te rog sa imi spui

| Skrilly explică (pentru Roxaname):

Nu stiuu.multumesc oricum:*

| alincik900 a răspuns:

Un pic de sport si un regim alimentar corecthttp://alincik-md.blogspot.com/p/am-hotarit-sa-scriu-despre-cum-ma.html