| JustMe_5857 a întrebat:

as vrea sa stiu ce parere aveti despre fondul asta de ten. Funda!:X
http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/fond-fresh-face-p-3 992.html

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Eu l-am avut si nu e cine stie ce.E foarte lichid si parca avea asa tendinta de a curge de pe fata, nu mi-a placut.

3 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Buna sunt lider superior in Avon si vreau sa ti spun ca acest fond de ten nu este grozav. Ti-as recomanda unul cu consistenta usoara ca tot este vara.
Daca vrei si esti din Bucuresti miercuri la ora 17.00 la gura de metrou Timpuri Noi te astept sa participi la o ora de machiaj gratuita. Unde vei fi fardata cu produsele noastre si vei testa toate produsele noastre, atat noi cat si actuale.

| kiddo_2170 a răspuns:

Fondurile de ten de la Avon nu mi se par bune

| Mary1234_5382 a răspuns:

Nu iti recomand sa-l folosesti pentru ca nu este foarte stralucit.L-am incercat si eu si nu am fost deloc multumita de el.