| numeletrandafirului a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu ce pot face sa imi creasca parul mai repede.Mentoniez ca nu vreau tratamente cu tot feluri de uleiuri pentru ca am incercat si nu au mers si nu vreau nici tratamente scumpe.

Răspuns Câştigător
| delia_6094 a răspuns:

Buna.Cam aceasta este si problema mea! Eu te sfatuiesc:nu mai da banii pe tratamente mincinoase fara efect.Doar nu folosi placa si seara mai piaptana-te cu un pieptan rar.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Leaga parul de clanta si pune pe cineva sa tranteasca usa. Vei vedea in cateva secunde parul lung :-).

Lasand gluma deoparte, nu ai cum sa-ti creasca parul atat de repede precum doresti. Cresterea lui pe luna e de 1cm pe luna.
Tratamentele naturala si cele care au pret mai mare, isi fac efectul dupa 2-3 saptamani. Un tratament natural se face de doua ori pe saptamana, cate zece sedinte. Un tratament cumparat din farmacie la fel. Se repeta de fiecare data dupa o pauza de cca doua luni.

Ceea ce ceri e imposibil.

| numeletrandafirului explică:

Mentionez* Scuzati-mi greseala