| Evelinn123 a întrebat:

Bună.
Eu de fel am parul foarte slab și pana acum am tot încercat tot feluri de samponuri si uleiuri de păr.
Efectiv nu mai stiu ce să fac cu el ca să îl am puțin mai gros sau măcar sa îmi crească.
Aveți un sfat sau ceva pentru mine?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai dereglari hormonale de aceea ai probleme ciu parul, fa ti niste analize si vezi cum stai cu colesterolul, si mergi la un endocrinolog glanda tiroida poate sa it i faca astfel de probleme, ce varsta ai?

| Evelinn123 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fac 20 de ani peste trei luni

| Drimmero a răspuns:

Asa l-ai avut mereu? Textura parului si structura lui sunt rezultatul mostenirii genetice, nu ai ce face. Nu exista sampoane, uleiuri, pastile care sa modifice structura lui sau sa il indeseasca + ca el creste hormonal, creste doar in timp in ritmul stabilit de genetica.

| Evelinn123 explică (pentru Drimmero):

L-am avut chiar o idee mai des, de ceva timp un an și ceva a început să am probleme cu el

| mi25 a răspuns:

Sampoane, nu samponuri si nici shamponuri. Traiasca Eba!

| juljewel a răspuns:

Crescina 1300 sau 1500, nu mai tin minte care e cel mai puternic. E un tratament fantastic.
Forcapil, anticadere, foarte bun.
Keratine forte, tare si tratamentul asta.
Bani sa ai. Solutii exista.