| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca au aparut in magazine aparatele de facut codite impletite, nu cel cu hannah montana. Poate stiti voi un magazin din Bucuresti care are, ca m.ati ajuta foarte mult.

Răspuns Câştigător
| mazzylazzy a răspuns:

Buna eu sunt din Brasov asa ca nu iti pot spune exact un magazin, dar au aparut si in Romania, poti gasi prin Mall-uri, la magazine speciale pentru ingrijirea parului, sau in alte magazine gen Carrefour, poti incerca, ce te costa sa intrebi la 2-3 magazine?! sigur vei gasi.:X:X:Xkiss succes pupic si please funditasad:X

1 răspuns:
| missReckless a răspuns:

Carrefour, Metro.