| ingerashpierduth a întrebat:

Stiu ca nu a aparut inca dar nu stiti in "Revista oficiala a filmului Hannah Montana" ce postere vor fi luna aceasta si ce cadou va fi? Si daca stiti despre ce va fi numarul?
Stiu ca apare doar dupa 20 dar as vrea sa stiubig grin

funditahee hee

2 răspunsuri:
| Diana498 a răspuns:

Postere cu miley sau hannah dar nu stiu nici eu ce ce cadou va fi... te rog imi dai funditabatting eyelashes

| nairpic a răspuns:

Salut.Concertul va putea fi urmarit, pe Miley.mtv.com, Miley.vh1.com, Miley.cmt.com, Miley.logotv.com si pe alte peste 30 de siteuri