| aannccaa2105 a întrebat:

as vrea sa stiu daca este eficienta pasta de dinti Colgate Expert White? Sau oricare alta pentru albire

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu stiu c-am folosit de la Colgate, cred ca pe aceasta de care zici si da, chiar au fost rezultate.

| Gonrax a răspuns:

Toate sunt la fel.

| buffa a răspuns:

Da e buna, de asa pasta, familia noastra se foloseste.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Nu este eficienta.

| AlinaMova a răspuns:

Pentru albire, nu am gasit nici o pasta de dinti buna.In schimb, o data pe saptamana ma spal cu bicarbonat de sodiu si dintii mei sunt albi(doar nu vrei sa straluceasca la fel ca un diamant, e inposibil big grin )

| PhoenixStudio a răspuns:

Buna! Iti recomand pasta de dinti Lacalut este foarte sanatoasa si eficienta.

| aannccaa2105 explică:

Multumesc mult!