| RaR a întrebat:

Este buna pasta de dinti colgate advanced white? Chiar iti albeste dinti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vise de noapte. Reclama este mama comerțului. Pune bicarbonat alimentar, zeamă de lămâie, etc. peste pasta de dinți când te speli.
Pa, pa.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru vandrei):

Bună.
Și cu sarea de bucătărie tot așa faci, clătești gura cu ea?
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Niciodata nu da rezultate asa ceva, sant minciuni ca sa dai bani de pomana.

| pwp a răspuns:

Am folosit-o, dar n-am vazut nicio schimbare.

| dianaandra1467 a răspuns:

Mhm, nu prea mi-a dat speranțe mie. E mai bună AquaFresh tongue.

| Danyelytha a răspuns:

Nu prea. Eu am folosit toate genurile de pasta de dinti. Acum folosesc sensodyne whitening. La mine a mers. In farmacie pertul este intre 25-30 de lei. Dar la supermarket( mega image) este in jur de 15-25 lei depinde.

| deeadeea111 a răspuns:

Nu cred ca exista o pasta atat de miraculoasa cum spune in reclama aceea

| greyhound a răspuns:

Marketing

| mariukka a răspuns:

Da daca in fiecare zi te speli regulat

| Lionsgate a răspuns:

Daca te speli de cel putin 3 ori pe zi+apa de gura, o sa ai rezultate

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Sincer.Nu garantez ca este foarte, foarte buna. Este bunicica, dar acum depinde, de dintii si altele... Poate sa ti albeasca sau nu! Papa

| Bufferia a răspuns:

Da ii albeste in 14 zile dar trebuie sa te ti de ea dar daca tu chiar vrei sa-ti albesti dintii iti recomand paradontax

| ShineLikeStars a răspuns:

Mai pai ce sa zic..pastreaza respiratia proaspata, asta da. de albit, nu. Sau cum mai zicea cineva ce a raspuns aici : daca te speli de 3 ori pe zi ..etc. dar nici atunci. e doar pentru prospetime. curata bine, ofera o respiratie proaspata dar nu albeste. Funda cumva?