| anonim_4396 a întrebat:

Diseara ma duc sa-mi iau pasta de dinti. Spuneti.mi si mie ce pasta de dinti este buna pentru albire si etc. Nu vreau altceva.pur si simplu imi ziceti numele si de ce. Eu as vrea colgate max white one.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu folosec Perfect White Black și sunt mulțumit. O recomand cu încredere.

| Capsunicaaaa a răspuns:

In primul rand mergi la dentist si fa-ti un detartraj, daca nu ai facut. Apoi poti incerca Colegate Max White One Luminous. Pentru rezultate vizibile ar fi bine sa o folosesti cu o periuta electrica. Asta a functionat la mine, acum depinde de fiecare persoana daca functioneaza sau nu aceasta pasta de dinti happy