| CubuleţDeCiocolată a întrebat:

As vrea sa stiu daca mi-ar sta bine cu ochelarii aceia, noi(pe care ii poarta toata lumea)...Am fata mica, alungita, parul lung si breton intr'o parte(daca asta conteaza). Daca da, imi puteti spune de unde ii pot cumpara? dau FUNDA[love struck]
P. S: Locuiesc undeva ff aproape de Bucuresti, as vrea un magazin chiar de prin Bucuresti
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dany_9065 a răspuns:

Ochelari de vedere pentru. fite sau ochelari de soare? Cel mai bine e sa mergi la magazin si sa probezi.Este exact acelasi lucru cum ai vedea ceva pe internet(haine) fara sa probezi.Cand ai cumparat produsul care e superb si il probezi acasa vezi ca nu iti sta bine.

Deci...mergi si fa o proba

7 răspunsuri:
| Lexus28 a răspuns:

Care ochelari, noi, pe care ii poarta toata lumea? O imagine ne-ar ajuta.

| CubuleţDeCiocolată explică:

Nu stiu la care magazin gasesc...am cautat dar nimicstraight face

| CubuleţDeCiocolată explică:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/claudia/Desktop/claudya[%3Bx]/677195970493503897816453-2010088-700_700.jpg

| CubuleţDeCiocolată explică:

Totusi.unde pot gasi pentru a proba?

| anonim_8413 a răspuns:

Nu cred ca te-ar avantaja adica totusi aceia le stau bine celor fara breton parerea meahappy