| NobodyHeree a întrebat:

Am fata alungita si parul il am lung si ondulat... mi-ar sta bine cu breton?
Ceva sfaturi happy

6 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Da foarte indicat bretonul drept la persoanele cu fata alungita cred ca o sa iti stea foarte bine! ca te referi la breton drept nu?big grin

| Amy a răspuns:

Persoanelor cu fata alungita le sta bine cu breton tongue

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei AryaRynlove struck! Pai, sigur ca da^^. Cred ca cu un breton in scari ti-ar sta super.Multa Baftalove struck!^^

| Draghicieladenisa a răspuns:

Atata timp cat nu ai fruntea prea mica, ti-ar sta bine. Si sa stii ca se vede bine contrastul dintre bretonul drept si parul ondulat :X. Asa mi-l mai fac si eu cateodata. Nu de alta, dar am breton tongue

| BuBuMtti a răspuns:

Da

| Bulinutssa a răspuns:

Da dar bretonul daca ai putea sa fie intins...ai arata bestial

sper sa te ajute:*