| madutza_ubytzik a întrebat:

as vrea sa stiu daca se mai poarta unghiile rotunde! va rog raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
| marry a răspuns:

Eu le am rotunde...am avut o perioada cand le-am tinut patrate dar nu a rezistat prea multoh go on...nu am nimic cu persoanele care opteaza pentru cele patratewinking... mi-e imi plac mai mult rotundehappy

11 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Sunt baiat...si imi plac unghiile rotunde...chiar crezi ca majoritatea baietiilor stiu ce fel de unghii sunt la moda? Banui ca baietii sunt "tinta" principala...nu celelalte fete...

| alexdop21 a răspuns:

Sunt printre putini baieti pe care ii stiu care au grija cat, de cat de manichiura, nu merg la saloane, nu merg la cosmetician (nu sunt metrosexual ) dar imi place sa am unghiile curate si ingrijite. Am ajuns sa pot spune ca am o forma a unghiilor, cat de cat, rotunda, si cuticulele destul de mici. Deci eu unu spun ca unghiile rotunde sunt mai frumoase decat cele patrate.

| mada. a răspuns:

Hmm, nu preahappydar daca tie iti plac... e ok

| smileyface_4718 a răspuns:

Daca tie iti plac, de ce nu? Mie nu imi prea plac, optez pentru. cele patrate, daca le porti lungi, scurte le port si eu rotunde. Daca mie imi place chiar daca nu se poarta nu conteaza, daca mie asa imi place, asa ramane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cu condiția să fie de medie mică, unghia crescută (nu lungă dar nici scurtă).
Se obține cu o pilă de unghii foarte fină care rotunjește marginea unghiei.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta cum te simti tu bine. daca eu vreau sa mi le tai din carne ca asa imi place mie asa si fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta cum iti plac tie...important e sa ne simtim bine in "pielea noastra"...nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred ca se poarta si eu le am rotunde si imi plac dar si cele partate imi plac ca iese modelul mai bine dar si pe cel rotund iese potin binisor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac patrate chiar le ador:X... dar daca tie iti plac rotunde nu-i nimic, si eu le-am avut asta o perioada dar am renuntat... daca tie iti plac noi nu ne putem impotrivi :*

| nutzu' a răspuns:

Unghiile nu sunt rotunde...sunt ovale.