| OanaBeautiful a întrebat:

as vrea sa stiu ( din partea celor care l-au incercat ) ce parere aveti de batonul corector purificator de la Gerovital?
Este bun, si-a facut efectul, cum actioneaza si in cat timp isi face efectul?
Astept raspunsurile voastre si daca aveti si alte sugestii despre alte produse bune, le astept cu cea mai mare placere!
PS :Funda pentru primul raspun buuun; D

1 răspuns:
| Sanziana00 a răspuns:

Mie mi-a placut. Isi face treaba, dar asta depinde si de tipul de ten al fiecaruia. Il poti incerca si sa vezi daca ti se potriveste. Din greseli inveti happy.