| adictedtoyou a întrebat:

as vrea sa stiu unde as putea gasi, la ce magazin, in Brasov lentile de contact care sunt cu 30 de purtari(adica le porti de 30 de ori), si cam cat costa? Ms anticipat Fundalove struck pentru cine da un raspuns clar

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

La Best Optic. Nu mai ştiu cât erau, vreo 150 ron parca.

| Iasmiine a răspuns:

Uite iti dau id`ul unei fete care vinde lentile in toata tara big grin "lentileieftine"

| onlytiff a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti dar port de 2 ani lentile.sunt si lentile care sunt valabile 3 luni, dar cu 30 de purtari si eu le iau de la Optiplaza si costa 120 de lei.la orice magazin de ochelari gasesti si lentile.

| Teodor_2802 a răspuns:

Incearca la www.drlentila.ro si recomandarea este sa nu risti cu lentile "suspecte", mergi pe produse originale si nu-ti risca sanatatea