| Not_7297 a întrebat:

As vrea sa imi pun lentile de contact cu dioptrii. Cum este cu lentile? Cum trebuiesc folosite? Cam cat ar costa? big grin si unde pot gasi in Bucuresti?happy

1 răspuns:
| ριтιкα a răspuns:

In Bucuresti --- Se gasesc in Sun Plata! Este un magazin cu ochelarii, si daca intri in el - o sa gasesti si lentile de contact -- ei le au expuse pe cele de ciloare ( nu si pe cele medicale ) trebuie sa le dai hartia pe care ai primit-o de la doctor la consult, si ei ti le fac potrivite pentru dioptria ta!-- Nu pot sa iti raspund la celelalte intrebari, dar sint sigura 100% Ca oamenii care sunt angajati acolo iti vor raspunde! Succes!