| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar un cadou pentru o prietena un rimel de la Avon dar nu stiu sincer ce rimel sa i-au si as vrea sa-mi spuneti daca sunt bune rimelurile la Avon si care sunt fff bune.

6 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Pai Super Shock e f bun. Alungeste genele si le si incarca, asta daca vrei.

Daca nu, cumpara`i Super Magnify si ala e f bun.

| chocolate27 a răspuns:

De la Avon cu siguranta cel mai bun e Super magnify.Eu una sunt multumita de el, celelalte incarca genele straight face

| purplebutterfly a răspuns:

Eu am super shock mascara si sincer i ffffffffffffff multimita de el doarece iti face genele ff lungi, nu se intinde, genele nu se lipesc si dureaza ff mult

| alexutza697595 a răspuns:

Eu am un rimel Super Shock de la Avon. Si e super. Vreau sa spun ca da un volum chiar vizibil si am ramas uimita. Se numeste Mascara Super Shock cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super shoc!

| patrykya a răspuns:

Pai de la avon super shock este bun am avut 5 pana acum si sunt multumita