| cristinica56 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca ati folosit pastile care ajuta la cresterea parului si a ungiei. Daca ati folosit a ajutat la ceva? de care ati flosit?
Ati auzit ceva rele sau bune despre ele?
Dau Funda.papa.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Eu iti recomand sa iei vitamine (prescrise de medic desigur).
Incearca sa folosesti un sampon pe baza naturista, te va ajuta.
Evita placa de intins parul, feonul sau alte produse din comert.

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Eu zic sa nu iei pastile din-alea. O colega a luat si i-a inceput sa creasca par mult pe tot corpul, ai grija!

| EmaS a răspuns:

Nizoral este foarte bun pentru cresterea parului si pentru intarirea unghiilor. Cere parerea si medicului de familie.

| Eღilia62 a răspuns:

Da eu am folosit si inca folosesc.
Eurovita pentru par si unghii.Am luat cand imi cadea parul si dupa nu mi-a mai cazut si unghiile mi s-au intarit, nu se mai rup asa usor nici nu se exfoliaza.

| iflirius a răspuns:

Nu stiu nimic care sa te ajuta la cresterea unghiilor.dar incerca.sa iti inmoi capul in ceai de nuca.e foarte bun!