| هوراس a întrebat:

Care sunt cele mai bune pastile pentru cresterea parului mai rapida? funda :X

6 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Tinctura de ardei iute, nici nu-ti mai cade si iti accelereaza cresterea parului.
P.S : nu sunt pastile e o sticluta cu lichid cu care te dai la radacina parului si masezi o data pe zi timp de o saptamana.

| ynna93 a răspuns:

Aa si nu e scumpa 8-10 lei.

| FadetoBlack a răspuns:

Bună
Sunt ceva pastile de la Vichy, într-adevăr sunt scumpe, dar se văd rezultatele!
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca Tonic capilar de la Dacia plant, in orice farmacie vei gasi.
http://www.daciaplant.ro/products/view/62-tonic-capilar
Pa,pa!

| ynna93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna, ai folosit acest Tonic capilar? E bun? eu tinctura de ardei iubite tot de la dacia plant este, si am mai folosit-o a dat roade, acum a inceput sa-mi mai cada probabil si de la venirea toamnei si nu mai da roade in totalitate nu stiu de ce, dar vad ca acest tonic capilar are in compozitia ei si tinctura de ardei iute.

| gheorny a răspuns:

Produsele de la gerovital sunt foarte bune. cele de regenerare si anticadere sunt sampoane, masti si spray.uri de par daca le folosesti in mod regulat o sa.ti creasca parul destul de repede dar si cele de la yves rocher sunt f bune aveau si niste pastile pentru unghii si par intr.un timp nu le.am incercat dar oricum cred ca sunt bune, toate produsele de la yves rocher mi se par bune happy