| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as vrea sa va intreb daca fetele se epileaza pe fata.Am vazut un videoclip pe youtube si vroiam sa vad daca chiar trebuie sa fac si eu asa ....ma deranjeaza ca atunci cand ma dau cu fond de ten perisorul de pe fata se vede si nu stiu ce sa mai fac sa nu se mai observe ( nu e chiar cine stie ce dar...) sau poate ar trebui sa ma dau cu o crema sau ceva. Daca ma puteti ajuta happy

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu imi iau doar mustata, de epilat fata nu am mai auzit. Probabil nu e asa fondul de ten sau tehnica de aplicare de se vede asa.

| anonym0100 a răspuns:

Daca te epilezi pe fata vei face o mare prostie pentru ca o sa iti creasca parul mare