| RoXy14 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum sa fac un baiat care imi place sa ma observe si poate chiar sa devenim prieteni/iubiti. Ma puteti ajuta va roog?

Răspuns Câştigător
| Ernia a răspuns:

Invirtestete pe linga dinsul in tot sensul cuvintului,incepe sai faci complimente,spune-i ca iti place parfumul lui sau camasa,asa am inceputo si eu, iar cind vezi ca el atrage atentia in sfrisit si la tine fa-te mai moale si indulcestel cu cuvinte, crede-ma lukreaza.iar la sfirsit cind vezi ca el a vazut ceva interesant in tine.nu intreba dupa 2 zile ci dupa o saptamana, daca lui ii place de tine.bafta

1 răspuns:
| utilizatorull a răspuns:

Buna,Roxi,te dai pe langa el vorbiti dupa cateva zile ii ceri un nr de tel. un mail/id mess/facebook si va imprieteniti dar nu fi prea insistenta, o sa pari stresanta si nu o sa mai fie nimic si eu tot asa am facut ne-am imprietenit si din vorba in vorba a iesit o relatie, multa bafta! >big grin